تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

سومین سالانه عکس دانشجویان دانشگاه تهران

از شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷  سومین سالانه عکس دانشجویان دانشگاه تهران در تالار ایران، دانشکده هنرهای تجسمی، پردیس هنرهای زیبا برگزار می‎شود.

آثار آرام مردانی، امیر متشرعی، امیرحسین بسطامی، امیرهادی شیرزادی، باران عطائی، پویا کریم، حسین داوودی، حمید خرمی، سجاد آورند، سیده ثنا حسینی، صبا جواهریان، کاویان اسماعیلی، مسعود زراعت‎کار، مشکات طالبی و معین بهرامی در سومین سالانه عکس دانشجویان دانشگاه تهران به نمایش در می‎آید.

رامیار منوچهرزاده دبیر علمی، مشکات طالبی دبیر اجرایی این دوره و مهرداد نجم‎آبادی، مهدی وثوق‎نیا، باربد گلشیری، نجف شکری و غزاله هدایت هیئت داوران سومین سالانه عکس دانشجویان دانشگاه تهران را بر عهده دارند.

برپایی سالانه‎ی عکس دانشجویان دانشگاه تهران با فعالیت‎های داوطلبانه‎ی انجمن علمی رشته‎ی عکاسی و دانشجویان عکاسی پردیس هنرهای زیبا ممکن شده است.

تلاش شده با تغییراتی این دوره از سالانه در مسیری حرفه‎ای قرار گیرد و به این دلیل در انتخاب داوران و شیوه‎ی ارائه‎ی عکس رویکردی متفاوت نسبت به گذشته اتخاذ شده است.

برپایی نشست با حضور عکاسان و اساتید عکاسی درباره‎ی مسائل و دغدغه‎های مشترک دانشجویان عکاسی پیش بینی شده است که برنامه آن بزودی اعلام می‎شود.

این دوره از سالانه با حمایت کارگاه تصویر تهران، گالری و آموزشگاه آریا، نشر نظر، نشر حرفه هنرمند، کارگاه چاپ عکس آریا، مجله‎ی آنگاه و مجله‎ی بخارا برگزار می‎شود.

خبرهای بعدی و برنامه‎ی نشست‎ها را می‎توانید از سایت عکاسی و صفحه‎ی اینستاگرام سومین سالانه عکس دانشجویان دانشگاه تهران دنبال کنید.

تاریخ برگزاری: ۱۷ الی ۲۱ آذر ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۸ تا ۱۸
مکان برگزاری: پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران، ساختمان تجسمی