تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

فراخوان مسابقه عکاسی میراث فرهنگی در اروپا


فراخوان مسابقه عکاسی میراث فرهنگی در اروپا

سرویس تجسمی هنرآنلاین: به مناسبت سال میراث فرهنگی در اروپا، این رویداد هنری با عنوان “Go Wild! Stay Cultured”، علاقمندان را به رقابت فرا می‌خواند. ضمنا شرکت در این مسابقه عکاسی رایگان است.

این رویداد هنری به بررسی ارتباط فرهنگی و طبیعت دو هزار ناحیه می‌پردازد. ۲۰۰۰  Natura  یکی از بزرگترین شبکه‌های حفاظت از زیستگاه‌ها و گونه‌ها در اروپا است که در جهت حفظ تنوع زیستی و میراث فرهنگی و طبیعی انسان فعالیت می‌کند.

هر شرکت‌کننده می‌تواند تا حداکثر ۳ عکس به مسابقه ارسال نماید. آثار ارسالی می‌بایست با فرمت JPEG یا .jpg ، حداقل اندازه: عرض ۱۶۰۰ پیکسل (در تصویر افقی) یا طول ۱۶۰۰ پیکسل (در تصویر عمودی) و با حجم حداکثر ۲۰ مگابایت ارائه شود.

تصاویر بر اساس معیارهای: قدرت پیام، صحت محتوا و نحوه انتقال پیام مسابقه، رویکرد خلاق و اصلی به موضوع و کیفیت عکس ارزیابی می‌شوند. در مجموع سه نفر به عنوان منتخب اعلام شده و بیش از ۱۵۰۰ یورو به عنوان جایزه برای منتخبین این رویداد در نظر گرفته شده است.

علاقمندان به حضور در این رقابت می‌بایست آثار خود را به همراه نام فایل، نام و نام خانوادگی هنرمند و عنوان اثر حداکثر تا تاریخ ۱۸ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۷ آبان ۹۷ ) به نشانی  office@ceeweb.org ارسال کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت: http://www.ceeweb.org/go-wild/go-wild-stay-cultured-call/ مراجعه کنید.