تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

پایان کار قلعه‌نویی در ذوب‌آهن و بازگشت به سپاهان؟/ آذری: عجله نکنید، شاید بماند

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن از احتمال ادامه حضور امیر قلعه نویی در این تیم خبر داد.

از مدتی قبل بحث احتمال حضور امیر قلعه نویی در سپاهان برای فصل آینده لیگ برتر فوتبال مطرح شد و همچنان نیز دنبال می شود.

به گزارش مجله عکس، خیلی ها معتقدند بازی با استقلال در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا آخرین حضور قلعه نویی روی نیمکت ذوب آهن بود و او دوباره هدایت سپاهان را برعهده خواهد گرفت.

از اصفهان خبر می رسد که قلعه نویی برنامه ای به باشگاه ارائه داده که طبق آن باید بودجه باشگاه برای جذب بازیکن جدید افزایش چشمگیری داشته باشد و احتمالا مدیران کارخانه ذوب آهن با آن موافقت نمی کنند.

قلعه نویی تاکید کرده اگر با برنامه اش موافقت نشود این تیم را ترک می کند و برخی می گویند او به خوبی می داند که مدیران ذوب آهن به سادگی با پرداخت چنین ارقامی موافقت نخواهند کرد.

سعید آذری اما همچنان معتقد است که امکان موافقت با برنامه قلعه نویی وجود دارد. وی بعد از بازی با استقلال تاکید کرد که هنوز برنامه سرمربی این تیم بررسی نشده و از نظر او این برنامه عملیاتی است.

وی تاکید کرد که هیچ مذاکره ای با گزینه های دیگر انجام نشده و اولویت اول و آخر ذوب آهن قلعه نویی است و باید منتظر آینده بود.

آذری همچنین تاکید کرد بازیکنان اصلی تیمش قرارداد دارند و به هیچ تیم داخلی فروخته نخواهند شد مگر اینکه پیشنهاد خارجی داشته باشند که در آن صورت مورد بررسی قرار خواهد گرفت.