نقش اساسی شهر بتن در تولید مصلح سیمانی با کیفیت

فرآورده های سیمانی امروزه نقش اساسی در ساختمان سازی دارند. مصالح سیمانی به انواع مختلفی دسته بندی می شوند که هریک از آنها ویژگی های متفاوتی در مقایسه با یکدیگر خواهند داشت. برخی از مصالح ساختمانی پیش ساخته هستند که با کنار هم قرار گرفتن باعث خلق سازه های متفاوتی می شوند. اما برخی از مصالح ساختمانی به صورت خشک و یا آماده تولید شده اند. بتن آماده از جمله مصالحی است که به دلیل مزیت های بسیار، مورد توجه قرار گرفته است. از جمله مهمترین ویژگی های بتن آماده می توان به مقاومت بالای آن اشاره کرد چرا که کلیه مواد اولیه آن با نسبت های دقیق با یکدیگر مخلوط شده اند و ساختار مستحکمی به وجود آورده اند. اما آیا تمامی مراکز تولید کننده مصالح ساختمانی مناسب خرید هستند؟ توجه داشته باشید که ممکن است برخی از کارگاه ها از مواد اولیه متفاوت یا کمتری استفاده کنند که این امر باعث شناسایی هرچه راحت تر مراکز معتبر خواهد شد. توجه داشته باشید که شهر بتن  باکیفیت ترین محصولات را در اختیارتان قرار خواهد داد. در ادامه توضیحات کامل تری در خصوص قیمت سیمان و بلوک سبک ارائه نموده ایم.

بتن آماده چیست؟

بتن آماده چیست؟

در گذشته برای پوشاندن و مقاوم کردن سقف سازه یا کف زمینی که می خواهیم بتن کاری کنیم باید یا به صورت دستی بتن تهیه کرده یا از بتونیر های کوچک استفاده می کردیم. این روش ها بی شک مشکلات خود را داشتند و وقت بیشتری هم از ما می گرفتند. با روی کار آمدن بتن آماده این نوع بتن ها کمتر مورد توجه قرار گرفتند چرا که بتن های آماده ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. در تولید بتن آماده از نسبت های خاصی استفاده می شود و به دلیل اینکه نسبت سیمان به سایر مواد اولیه به صورت کامل رعایت می شود شاهد افزایش چشمگیر مقاومت در این نوع بتن ها هستیم. عوامل متعددی از جمله قیمت سیمان و افزودنی ها دست به دست هم می دهند تا قیمت بتن آماده متفاوت شود. بنابراین مانند قیمت امروز سیمان ، قیمت ثابتی برای آن وجود ندارد. بتن آماده در بخش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و توانسته محبوبیت بسیاری در میان مردم کسب نماید. اصلی ترین دلیل محبوبیت آن نیز مقاومت بالا در برابر ضربه و شکستن است. بتن آماده در شرکت ها تولید شده و از طریق ماشین های بتونیر بزرگ به محل منتقل خواهند شد.

منظور از بتن عیار ۴۰۰

برای درک بهتر بتن عیار ۴۰۰ ابتدا باید بدانید که منظور از عیار بتن چیست؟ عیار بتن تعیین کننده مقدار سیمان بکار رفته در واحد سیمان است. واحد سیمان در ایران متر مکعب تعیین شده است و هر چند کیلوگرم سیمان برای بتن یک متر مکعبی استفاده شده باشد عیار بتن همان قدر خواهد بود. بتن عیار ۴۰۰ از جمله محبوب ترین و پرفروش ترین انواع بتن ها است که در بخش های مختلفی از ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. و همچنین قیمت بتن آماده عیار ۴۰۰ با توجه به مقاومت بالایی که دارد، مناسب محسوب می شود. در ساختار بتن آماده از ماسه، سیمان و شن استفاده می شود و دانه های شن موجود در آن باعث افزایش مقاومت چشمگیر در بتن خواهد شد. بتن عیار ۴۰۰ در شرکت های مختلفی تولید می شود اما شرکت ما با رعایت کلیه استاندارد های بین المللی و با جدیدترین دستگاه ها توانسته است که بتن هایی با عیار دقیق و بدون کم و کاست روانه بازار نماید. توجه داشته باشید که تنها میزان سیمان مصرف شده در بتن تعیین کننده مقاومت آن نیست و وجود تناسب در میان اجزای بتن باعث مقاومت بالا می شود.

قیمت بتن آماده

 

قیمت بتن آماده

قیمت بتن آماده را نمی توان یک رقم ثابت دانست چرا که قیمت آن به موارد مختلفی بستگی خواهد داشت و تنها در صورت شناخت این موارد می توانید میزان قیمت بتن را مشخص کنید. یکی از عوامل تعیین کننده در قیمت بتن آماده را می توان عیار آن دانست چرا که طبیعتا در صورت زیاد بودن میزان قیمت سیمان فله ، قیمت بتن آماده نیز افزایش پیدا خواهد کرد. کیفیت بتن حرف اصلی را در تعیین قیمت بتن آماده خواهد زد. بی شک در صورتی که محصول از کیفیت بالایی برخوردار باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. برخی از شرکت ها به منظور جلب توجه اقدام به ارائه بتن آماده با قیمت ارزان کرده اند که البته این نوع بتن ها کمبود هایی در مواد تشکیل دهنده خود دادند و به همین دلیل مقاومت کمتری نیز خواهند داشت و توصیه می کنیم که به جای این محصولات اقدام به خرید محصولات باکیفیت نمایید. اما در حالت کلی خرید بتن آماده باعث صرفه جویی در میزان هزینه هایتان خواهد شد.

 

بتن آماده عیار ۶۰۰

بتن آماده عیار ۶۰۰ از جمله مقاوم ترین انواع بتن ها است. در ساختار این بتن از ۶۰۰ کیلوگرم سیمان در یک متر مکعب از بتن استفاده شده است. این بتن ساختاری بسیار مستحکم خواهد داشت و برای سازه هایی استفاده می شود که نیاز به نقلومت بالا دارد. برای مثال؛ در صورتی که از ستون های نازک تری نسبت به استاندارد برای ساخت آپارتمان استفاده شود بهتر است سیمان عیار بالا مثل عیار ۶۰۰ برای ستون ها استفاده شود که مقاومت بالایی هم داشته باشد. قیمت بتن آماده عیار ۶۰۰ با توجه اینکه به عوامل مختلفی مانند قیمت سیمان بستگی دارد، متفاوت خواد بود.  بتن عیار ۶۰۰ را می توانید برای بخش های مختلف ساختمان استفاده کنید که البته این نوع بتن کمتر مورد توجه قرار می گیرد. شهربتن اقدام به تولید بتن عیار ۶۰۰ به صورت عمده کرده است و می توانید متناسب با مصرف خود اقدام به خرید بتن نمایید. توجه داشته باشید که بتن های تولید شده در این شرکت از بالاترین درجه کیفی برخوردار هستند و دلیل این امر، مخلوط شدن کامل مواد اولیه و اضافه کردن درست آنها دانست.

 

قیمت بتن آماده عیار ۶۰۰

قیمت بتن آماده عیار ۶۰۰

قطعا گران قیمت ترین ماده اولیه برای ساخت بتن، سیمان است. میزان سیمان استفاده شده برای تولید بتن عیار ۶۰۰ بیش از سایر انواع بتن آماده است و به همین دلیل باید انتظار قیمت بالاتری نیز برای بتن عیار ۶۰۰ داشت. اما قیمت این نوع بتن تحت تاثیر عوامل متعددی است و به دلیل نوسانات قیمت امروزی، نمی توان قیمت دقیقی برای آن در نظر گرفت. مسئولین شهربتن به منظور جلب رضایت مشتریان اقدام به ارائه بهترین محصولات با نازلترین قیمت ها کرده اند و می توانید به راحتی نسبت به خرید محصول از آن اقدام کنید. برای مشاهده قیمت دقیق بتن آماده عیار ۶۰۰ می توانید به وب سایت اینترنتی شهربتن مراجعه کرده و پس از مقایسه انواع اقسام بتن ها، نسبت به خرید اقدام کنید. بتن آماده با توجه به میزان قیمتی که دارد از سایر انواع بتن ها بسیار مناسب تر است.

برگرفته از وب سایت فروشگاه اینترنتی شهر بتن به آدرس اینترنتی https://shahrebeton.com